Apple Airport Express

Cena produktu Apple Airport Express není známa.

 

Popis produktu Apple Airport Express: Stačí připojit DSL nebo kabelový modem a několika klepnutími získáváte bezdrátovou sít. Vše je velice rychlé a snadné. Souběžný dvoupásmový provoz 802.11n. AirPort Express umožňuje zařízením s... > více informací


Apple Airport Express - popis

nahoru

Stačí připojit DSL nebo kabelový modem a několika klepnutími získáváte bezdrátovou sít. Vše je velice rychlé a snadné.

Souběžný dvoupásmový provoz 802.11n.
AirPort Express umožňuje zařízením s Wi-Fi připojovat se k síti v bezdrátových pásmech 2,4 GHz a 5 GHz. Každé připojené zařízení tak automaticky používá dostupné pásmo s nejvyšší možnou propustností.

Streamujte hudbu pomocí AirPlay.
AirPlay bezdrátově přenáší hudbu z knihovny iTunes v počítači nebo zařízení s iOS do jakéhokoli připojeného zvukového zařízení nebo reproduktorů v domácnosti (zvukový kabel se prodává zvlášť). Hudbu můžete přehrávat buď na jedné repro soustavě, nebo – pokud máte k reproduktorům připojeno více různých zařízení AirPort Express – můžete hudbu z iTunes přehrávat na všech zároveň.

Výrobce Apple

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Apple Airport Express užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Antény, kabely, příslušenství, Ostatní bezdrátové prvky, Bluetooth.

Nejlevnější Apple Airport Express akční ceny - Levné Apple Airport Express

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Apple Airport Express stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Apple Airport Express najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Access pointy.