Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Bezdrátová spojení, wifi > Access pointy >

Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point

Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point

Cena produktu Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point není známa.

 

Popis produktu Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point: Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point Až destinásobné pokrytí a rychlost než u přístupových bodů a směrovačů standardu 802.11g Zapojuje se přímo do vašeho existujícího směrovače přes ether... > více informací


Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point - popis

nahoru

Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point Až destinásobné pokrytí a rychlost než u přístupových bodů a směrovačů standardu 802.11g Zapojuje se přímo do vašeho existujícího směrovače přes ethernetový port Významně rozšiřuje existující kabelovou nebo bezdrátovou domácí síť Dejte sbohem bezdrátovým hluchým místům a výpadkům ve vaší domácí síti Technologie RangeMax™ Smart MIMO (Multi In, Multi Out) Sedm vnitřních antén se automaticky přizpůsobuje tak, aby se vyhnuly rušení a překážkám signálu Plně kompatibilní se zařízeními 802.11b, 802.11g a Super G Zlepšuje výkon až o 50 % zařízení 802.11b/g a Super G Bezdrátové připojení - na dosahu záleží Bezdrátový přstupový bod WPN802 RangeMax™ se přizpůsobuje zhledem k rušení a fyzickým překážkám ve vaší domácnosti a dosahuje pokrytí až 55 000 m2 vhodně a s efektivními náklady rozšiřuje vaši existující kabelovou nebo bezdrátovou domácí síť. Není nutno vyhodit váš existující širokopásmový směrovač, jednoduše propojte tato dvě zařízení přes ethernetový port a pokud používáte bezdrátový směrovač, vypněte jeho bezdrátové možnosti, abyste umožnili přístupovému bodu WPN802 převrít a rozšířit bezdrátové pokrytí. Produkty RangeMax™ jsou plně kompatibilní s produkty 802.11b, 802.11g a Super G™ a zvýší jejich dosah a rychlost až o 50 %. Nová technologie - Smart MIMO RangeMax™ je vyspělá technologie Smart MIMO (Multi-in, Multi-Out*), která používá sedm interních antén. Bezdrátový přístupový bod RangeMax WPN802 neustále zjišťuje fyzické překážky a rušení v prostředí vaší domácnosti: Směrovač RangeMax průběžně přizpůsobuje bezdrátový signál a kompenzuje tyto překážky výkonu. Pokud například přenesete notebook z obývacího pokoje do pracovny, přístupový bod WPN802 automaticky zachytí změnu a vybere z více než stovky možných konfigurací antény takovou, která zajistí nejrychlejší a nejčistší připojení! Trvale vysokou rychlost připojení ocení všichni členové domácnosti, nikde v domě nebude docházet k výpadkům signálu a v pokryté oblasti nebudou hluchá místa. Zabezpečení Zařízení NETGEAR zaručují, že uživatelé všech počítačů, notebooků a konzol připojených k vaší bezdrátové síti mohou pracovat a hrát si bezpečně. Bezdrátový RangeMax přístupový bod nabízí šifrování WEP (Wired Equivalent Privacy) a bezpečnostní funkce WPA-PSK (Wi-Fi Protected Access, Pre-Shared Key) pro zabránění vetřelcům v přístupu k vaší domácí síti. Bezdrátové ověřování MAC adres umožňuje omezit přístup jen pro autorizované počítače (uživatele) a bezpečně uzamknout vaši síť.

Výrobce Netgear

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Antény, kabely, příslušenství, Bluetooth, Ostatní bezdrátové prvky.

Nejlevnější Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point akční ceny - Levné Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Netgear RangeMax 108Mbps 802.11g Access Point najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Access pointy.