Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Bezdrátová spojení, wifi > Access pointy >

Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n

Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n

Cena produktu Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, ... není známa.

 

Popis produktu Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n: Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n Přístupový bod RangeMax™ NEXT Wireless N (s rychlostí až 300 Mb/s) Významně rozšiřuje vaši domácí nebo malou kancelářs... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n - popis

nahoru

Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n Přístupový bod RangeMax™ NEXT Wireless N (s rychlostí až 300 Mb/s) Významně rozšiřuje vaši domácí nebo malou kancelářskou síť zajištěním možnosti bezdrátového připojení o rychlosti až 300 Mb/s a s možností gigabitového připojení (pro připojení k vašemu keblovému nebo bezdrátovému směrovači). Klíčové vlastnosti Zajišťuje maximální bezdrátové pokrytí s přednastavenými interními anténami Vyhovuje návrhu bezdrátového stanadardu 802.11n* Zpětně kompatibliní s bezdrátovými standardy 802.11g/b Poskytuje možnost vyrovnaného bezdrátového připojení pro všechny vaše počítače a aplikace Díky gigabitovému ethernetovému portu maximalizuje možnosti bezdrátového připojení Zapojuje se přímo do vašeho existujícího směrovače přes ethernetový port Významně rozšiřuje existující kabelovou nebo bezdrátovou domácí síť Maximální pokrytí a šířka pásma Bezdrátový přístupový bod WN802T RangeMax™ NEXT rozšiřuje vaši domácí nebo malou kancelářskou síť zajištěním vysokorychlostního přístupu o rychlosti až 300 Mb/s s možností gigabitového kabelového připojení k jakémukoliv existujícímu bezdrátovému nebo kabelovému směrovači. Nejprve tu byla technologie RangeMax, která zlepšíla omezení rychlosti a pokrytí bezdrátového standardu g. Nyní NETGEAR nabízí technologii RangeMax NEXT, která zajišťuje novou úroveň schpoností a přenosových rychlostí včetně možnosti hrát online hry, používat VoIP, stahovat velké soubory a streamovat HD video - to vše současně** a se stálou rychlostí. Přístupový bod RangeMax™ NEXT WN802T vyhovuje návrhu standardu 802.11n* a je zpětně kompatibilní se standardy 802.11b a g.

Výrobce Netgear

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Antény, kabely, příslušenství nebo IP kamery, Bluetooth, Ostatní bezdrátové prvky.

Nejlevnější Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n akční ceny - Levné Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Netgear RangeMax NEXT WiFi AP -Gbit Edition-, up to 300 MBit / s IEEE 802.11n najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Access pointy.