Ubiquiti AirGrid M5 AirMax (AG-5G27)

Cena:

od 1 556 Kč do 1 777 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Ubiquiti AirGrid M5 AirMax (AG-5G27): Kompletní venkovní jednotka pro bezdrátové sítě v pásmu 5GHz, obsahuje 27dBi anténu s integrovaným WiFi 802.11a/n, vhodná pro vzdálené klienty a PTP spoje, technologie AirMax TDMA pro vysoké rychl... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem MADER computer, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem MADER computer popsal.
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem AP SHOP, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem AP SHOP popsal.
Do 3 dnů

Ubiquiti AirGrid M5 AirMax (AG-5G27) - popis

nahoru

Kompletní venkovní jednotka pro bezdrátové sítě v pásmu 5GHz, obsahuje 27dBi anténu s integrovaným WiFi 802.11a/n, vhodná pro vzdálené klienty a PTP spoje, technologie AirMax TDMA pro vysoké rychlosti a nízké latence, 400MHz procesor, 32MB RAM, AirOS, režim AP, klient nebo WDS, PoE napájení, poskytuje vysoké reálné přenosové rychlosti. Podpora externí antény: Ne Přenosové rychlosti [Mb/s]: 150 Web Management: Ano WLAN (Wifi) standardy: 802.11a;802.11n Inovativní produkty v oblasti bezdrátových sítí v podání společnosti Ubiquiti Network (UBNT) jsou velmi oblíbené mezi ISP. Zajímavá řešení, která se v mnohém přibližují výkonu profesionálních zařízení ovšem za zlomek jejich ceny, nabízí vynikající poměr užitné hodnoty a kvality. Běžnému uživateli se tak dostávají do rukou výkonné nástroje pro nasazení ve vnitřním i vnějším prostředí při stavbě bezdrátových sítí. V případě produktové řady bezdrátových zařízení AirGrid M s technologiemi AirMax a InnerFeed se jedná o komplexní zařízení, která integrují bezdrátový adaptér přímo v srdci výkonné směrové antény. Toto řešení poskytuje vysoký výkon také díky absenci anténního kabelu a konektorů, odpadají tak zbytečné ztráty. Díky revoluční technologii AirMax TDMA dosahují nejvýkonnější modely reálných přenosových rychlostí přes 100 Mbps s velmi nízkou latencí a dokáží vytvořit spoje až na vzdálenosti přes 30 km. S aplikací AirControl není problém spravovat stovky podobných síťových zařízení. Jednotky mohou být orientovány a používány buď ve vertikální nebo horizontální polarizaci. AirGrid M5 AirMax (AG-5G27) je kompletní venkovní jednotka včetně 27 dBi antény pro pásmo 5 GHz vhodná např. pro vzdálené klienty a PTP spoje. Pro vysoké přenosové rychlosti jednotka využívá standard 802.11a/n (teoreticky 150 Mbps) a v případě použití jako klientská jednotka také podporuje technologii AirMAX (TDMA) pro připojení k AP s nízkými latencemi. Jednotku lze samozřejmě provozovat také proti AP podporující pouze normu 802.11a. Operační systém jednotky tvoří výkonný AirOS V a jeho webová administrace je velmi jednoduchá a přehledná. Lze nastavit např. režim AP, klient nebo WDS, traffic shaping, QoS, mezi WAN a LAN transparentní bridge nebo routing, bez NAT nebo s NAT, sílu signálu jaká má odpovídat konkrétní signalizační LED, zabezpečení (WEP, WPA, WPA2) a mnoho dalších běžných i speciálních funkcí. V režimu bridge a WDS zařízení podporuje transparentně přenosy IPv6. Jednotka je řízena výkonným procesorem Atheros MIPS 24KC s frekvencí 400MHz, který má k dispozici pro systém a data 8MB NAND flash paměti a 32MB RAM. Pro připojení k Ethernetové síti je zařízení vybaveno jedním portem RJ45 10/100 Mbps s podporou 24V/0.5A PoE. Rozměry zařízení jsou 540 x 380 x 160 mm.

Výrobce Ubiquiti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ubiquiti AirGrid M5 AirMax (AG-5G27) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Antény, kabely, příslušenství, Ostatní bezdrátové prvky, Bluetooth.

Nejlevnější Ubiquiti AirGrid M5 AirMax (AG-5G27) akční ceny - Levné Ubiquiti AirGrid M5 AirMax (AG-5G27)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ubiquiti AirGrid M5 AirMax (AG-5G27) stojí 1 556 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ubiquiti AirGrid M5 AirMax (AG-5G27) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Access pointy.