Apple Airport Extreme 802.11AC

Cena produktu Apple Airport Extreme 802.11AC není známa.

 

Popis produktu Apple Airport Extreme 802.11AC: Inteligentní, snadno ovladatelná základna AirPort Extreme s podporou provozu ve dvou pásmech ve stejný čas je dokonalý bezdrátový přístupový bod pro domácnost, školu nebo kancelář. Wi-Fi technolog... > více informací


Apple Airport Extreme 802.11AC - popis

nahoru

Inteligentní, snadno ovladatelná základna AirPort Extreme s podporou provozu ve dvou pásmech ve stejný čas je dokonalý bezdrátový přístupový bod pro domácnost, školu nebo kancelář. Wi-Fi technologií další generace 802.11ac zprostředkovává vysoce výkonný bezdrátový přístup pro Macy, PC a zařízení s Wi-Fi jako iPhone, iPad, iPod touch nebo Apple TV.

Ultrarychlá Wi-Fi 802.11ac

AirPort Extreme s technologií 802.11ac a výkonným polem antén, které vysílají technikou formování paprsku, poskytuje třikrát rychlejší Wi-Fi a silnější, jasnější signál.1 A protože vysílá na frekvencích 2,4 GHz a 5 GHz zároveň, vaše bezdrátová zařízení se automaticky připojí k nejlepšímu dostupnému pásmu s nejrychlejším možným výkonem.

Vystavěný pro výkon

Protože se antény nacházejí v horní části vyvýšené konstrukce, má nyní AirPort Extreme vyšší platformu pro šíření signálu. Navíc má víc antén. Celkem je jich nyní šest – tři pro 2,4GHz pásmo a tři pro 5GHz pásmo. V kombinaci s technologií 802.11ac zajišťují rychlejší a silnější připojení s větším dosahem.

Snadné nastavení v iOS a OS X

Připojte k základně AirPort Extreme svůj DSL nebo kabelový modem a několika klepnutími ve vestavěném průvodci nastavením na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch vytvořte novou bezdrátovou síť. Na Macu použijte vestavěnou aplikaci Nastavení AirPortu. Nastavení je stejně rychlé a snadné.

Sdílejte svůj pevný disk nebo tiskárnu

Z jakéhokoli externího USB pevného disku může AirPort Extreme udělat bezpečnou jednotku sdílenou ve Wi-Fi síti. Všechny dokumenty, videa, fotky a další soubory tak okamžitě zpřístupní jakémukoli uživateli Macu nebo PC. Můžete k němu připojit i tiskárnu a bezdrátově ji sdílet.

Kompatibilita a zabezpečení

Se základnou AirPort Extreme bude fungovat jakékoli Wi-Fi zařízení. Je totiž kompatibilní se specifikacemi 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n i 802.11ac. A protože AirPort Extreme obsahuje vestavěný firewall, který ochrání vaši síť před útoky z internetu, můžete se na webu pohybovat s naprostým klidem.

Rozměry a hmotnost

Výška 168 mm, šířka 98 mm a hloubka 98 mm, hmotnost 945 g

Připojení a rozšíření

WAN port gigabitového Ethernetu, 3x LAN porty gigabitového Ethernetu, USB 2, vestavěný napájecí zdroj

Bezdrátové rozhraní

IEEE 802.11a/b/g/n/ac1, pole antén s formováním paprsku, souběžný provoz v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz, až 50 uživatelů

Výrobce Apple

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Apple Airport Extreme 802.11AC užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Bluetooth, Antény, kabely, příslušenství, Ostatní bezdrátové prvky.

Nejlevnější Apple Airport Extreme 802.11AC akční ceny - Levné Apple Airport Extreme 802.11AC

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Apple Airport Extreme 802.11AC stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Apple Airport Extreme 802.11AC najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Access pointy.


Zkuste také...

Apple Airport Express